Diagnostyka i rozwiązywanie problemów

Profesjonalizm naszego zespołu serwisowego, zdobyty na przestrzeni wielu lat doświadczeń, pozwala na skuteczne diagnozowanie oraz szybką reakcję i naprawę. Optymalizując przy tym skuteczność działania. Nasi technicy są rozmieszczeni w kilku miejscach kraju, pozwala to na szybszą reakcję oraz optymalizacje kosztów. Jesteśmy także wsparciem poza standardowymi godzinami pracy i jesteśmy dostępni pod telefonem alarmowym 24h.


Piotr Służalec

kierownik serwisu

Przeglądy

W funkcjonowaniu maszyn i urządzeń najważniejsza jest ich niezawodność. Dlatego tak ważnym elementem jest prewencja czyli wykonywanie przeglądów okresowych. Wykonujemy usługi w szerokim zakresie badań technicznych jak np.: pomiary równoległości naprężenia kolumn, kontrole układów ogrzewania, pomiary układów uplastyczniania, kompleksowe kontrole układów zamykania, oraz wiele innych dopasowanych do potrzeb Klienta.


Serwis      

                          

E-MAIL
serwis@mapropolska.pl

TELEFON
+48 602 648 178

Relokalizacje, instalacje maszyn i urządzeń

Świadczymy usługi w zakresie relokacji maszyn i urządzeń. Nasz wykwalifikowany zespół wyposażony w urządzenia oraz sprzęt transportowy wykona dla Państwa kompleksowo relokację.


Serwis      

                          

E-MAIL
serwis@mapropolska.pl

TELEFON
+48 602 648 178

Transport i instalacja

Kompleksowość dostaw maszyn jest dla nas priorytetem. Bez względu czy maszyny są dostarczone do Klienta bezpośrednio z fabryki HAITIAN Chiny czy z Haitian International Germany lub z magazynów Mapro Polska, to ze strony Serwisu możecie Państwo liczyć na dopilnowanie wszelkich formalności. Zajmiemy się dostawą maszyny we wskazane miejsce, przeprowadzimy rozładunek, wstawimy maszyny za pośrednictwem odpowiedniego sprzętu transportowego w miejsce wskazane przez Klienta, wykonamy całkowity montaż maszyn a na koniec uruchomimy wraz z przeprowadzeniem szkolenia z obsługi i eksploatacji wtryskarek Haitian, Zhafir.


Serwis      

                          

E-MAIL
serwis@mapropolska.pl

TELEFON
+48 602 648 178

Sprzedaż części zamiennych

Aby zapewnić w szerokim zakresie wsparcie serwisowe niezbędne jez posiadanie zasobów części zamiennych. Stale uzupełniane są elementy które pozwalają na zabezpieczenie ciągłości produkcji u naszych Klientów. Dostawy części znamiennych są realizowane z kilku lokacji, magazynów tj.; Mapro Polska , Mapro Czechy, Mapro Słowacja, Haitian International Germany, oraz oczywiście od producenta maszyn czyli Haitian Chiny. Osobny dział obsługi sprzedaży części zamiennych, w najbardziej optymalny sposów zidentyfikuje niezbędne elementy wraz z ich zamówieniem.


Części

            

E-MAIL
czesci@mapropolska.pl

TELEFON
+48 665 255 400

Szkolenia

Indywidualne podejście do potrzeb naszych Klientów pozwala nam na przygotowanie szkoleń w szerokim zakresie tematycznym. Prowadzimy szkolenia dotyczące obsługi maszyn Haitaian, sterowania i programowania robotów, (zapytaj o szczegóły), podstaw technologii wtrysku tworzyw sztucznych. Jeśli jesteś zainteresowany to dostosujemy się do twoich potrzeb.


Jesteś zainteresowany szkoleniami?

Zapraszamy do bliższego zapoznania się z ofertą naszych szkoleń

Are you interested in our solutions?

Feel free to contact us using the contact form

Piotr Służalec
Service
serwis@mapropolska.pl
+48 727 654 321